2013. augusztus 7., szerda

Megvan Neymar első gólja, hetet hintett a Barca

Megvan Neymar első katalán mezben szerzett találata és ami ennél is fontosabb, a csapat ismét hengerelt, úgy tűnik jó formában van a gárda. Persze a tétmeccsek mások lesznek...

Az ellenfél Thaiföld válogatottja volt, a gólgyártást pedig a friss szerzemény Neymar kezdte meg a 12. perben akinek ez volt elő találata a klub színeiben. Ezt követően Messi sem habozott sokáig a 13. percben büntetőből már kettő volt az előny. A 19. minutumban már 0-3 állt az eredményjelzőn, ugyanis Pedro is eredményes tudott lenni. A gólok sora nem állt meg, Messi és Pedro is újra betalált, majd pedig a 43. percben Sripan tizenegyesből szépített, de ekkor már 1-5 volt. A második játékrész két gyors gólt hozott, Sanchez és Pedro egy percen belül talált a hálóba, aztán elvágták a gólok fonalát, a meccsen több alkalommal nem zördült egyik háló sem.

Thaiföld - Barcelona 1-7 (1-5)
Gólszerzők: Sripan (43.-büntetőből) ill. Neymar (12.), Messi ( 13.-büntetőből, 25.), Pedro (19., 36., 48.), Sanchez (49.)