2013. november 4., hétfő

Serie A: Silány futball a forduló zárómeccsén - eredmények, tabella

Igazi hat pontos kiesési rangadót tartogatott az olasz futball szerelmesei számára a Serie A 11. fordulójának zárómeccse. A Bologna hazai pályán fogadta a liga utolsó Chievo gárdáját, az eredmény pedig egyik fél számára sem lett kedvező, míg egy semleges néző valószínűleg tíz perc után a Barátok Közt című magyar sorozatot választotta, lévén még az is eseménydúsabb...

Bologna - Chievo 0-0 (0-0)

A találkozó sem gólt, sem pedig különösebb izgalmakat nem hozott, igazi silány, hamisítatlanul rossz mérkőzést játszott egymással a két együttes, pedig nagyon fontos három bajnoki pont forgott kockán. A gól nélküli döntetlennel a Bologna három meccs óta veretlennek mondhatja magát, míg a veronai együttes harmadszor szerzett pontot a szezonban, ezzel pedig sereghajtónak mondhatja magát.

A Serie A állása 11 forduló után:
1. AS Roma 31 pont, 2. Napoli 28 p. (24-8), 3. Juventus 28 p. (23-10), 4. Inter 22 p. (27-12), 5. Verona 22 p. (22-17), 6. Fiorentina 21 p.,... 11. AC Milan 12 p.,... 18. Sassuolo 9 p., ?????????????