2012. július 19., csütörtök

EL: Egy gólos vereség az Anzhi csapatától, semmi sincs veszve

Nagyon megilletődötten kezdte a mérkőzést a Budapest Honvéd csapata, az Anzhi 3-4 gólt is szerezhetett volna az első félidőben, ám nagy helyzeteiket sorra kihagyták. A mérkőzés egyetlen találatát Jucilei szerezte hivatalosan, ám a lövés egy magyar védőn változtatott irányt, hihetetlenül peches gól volt. A magyar csapat egyetlen kapura lövése az első játékrészben a kapufa tövéről pattant az alapvonalon túlra. A fiúk összeszedték magukat a szünetben, valószínűleg rájöttek, hogy nem olyan erős csapat ez az Anzhi, mint gondolták. Inkább a nevüktől tartottak, mint a valós játékuktól. A második játékrészben teljesen partiban voltak a felek, a végén majdnem sikerült az egyenlítés is, ám maradt az egy gólos dagesztáni vezetés. Jövő csütörtökön következik a visszavágó a Bozsik Staionban, meg lehet nyerni ezt a párharcot, semmi sincs veszve.

Szaturn Stadion. Vezeti: Yefet (izraeli):
Anzhi Mahacskala (orosz)-Budapest Honvéd 1–0 (1–0)
Gól: Jucilei (22.)