2012. május 28., hétfő

USA jobbnak bizonyult, kikapott a Kemény csapat

A magyar férfi vízilabda válogatott a tengerentúlon az Egyesült Államokban és Kanadában készül a londoni olimpiára. A Kemény csapat felkészülési mérkőzésen  szállt vízbe USA legjobbjai ellen és a mérkőzés nem úgy alakult, ahogy azt szerettük volna. Az olimpiai döntő visszavágójának beillő mérkőzésen ugyanis, az első félidőben csupán két alkalommal találtak a kapuba Birosék, míg az ellenfél hét alkalommal is bevette Nagy Viktor kapuját. Így a félidő 7-2 amerikai vezetést hozott, ami elég tetemes fölény. A mérkőzés második fele már a miénk volt, ám fordítani nem sikerült csupán szépíteni. Egy 3-3 harmadik harmadot követően a negyediket nyertük 4-2-re és így háromgólos vereséget szenvedett a Kemény csapat. A mérkőzés embere amerikai részről a hat gólos Azevedo volt. A válogatott kedd hajnalban Horvátország legjobbjaival csap majd össze.