2012. április 16., hétfő

Jégkorong: Kis lépés a nagy cél felé

Remek mérkőzést játszottak a magyar fiúk Ukrajna ellen a divízió 1-es jégkorong világbajnokság második játéknapján. Fiaink az első harmad felénél kétgólos előnyre tettek szert és ezt az előnyt őrizték a második harmadban is. Remekül védekezett a csapat és kiemelkedő teljesítményt nyújtott a kapuban Bálizs akinek nevét biztos megjegyezték az ukránok. A harmadik harmadban sikerült a szépítés keleti szomszédunknak és parázs végjáték következett melyből a magyar együttes került ki jobban. Az ukránok egy lapra feltéve mindent lehozták a kapusukat és egy korongszerzést követően az üres kapuba találtunk.  Az eredmény ezt követően nem változott 3-1.
Az ukránok ezzel a vereséggel kiszálltak a feljutásért vívott harcból, míg a mieink haladnak a nagy cél felé.

Folytatás szerdán a szintén veretlen házigazda Szlovén válogatott ellen.